Про нас

Hotelmix.com.ua - система онлайн бронювання готелів, керована швидкозростаючою європейською компанією з обмеженою відповідальністю Ciliara Trading Limited, яка зареєстрована відповідно до законів Кіпру.

Провідні туроператори, найвигідніші тарифи і наш професійний багатомовний персонал забезпечать просте, швидке та безпечне бронювання за найкращими цінами.

Ми пропонуємо широкий вибір готелів по всьому світу, зручний сервіс, просту і безпечну систему бронювання. На нашому сайті ви зможете знайти найбільш вигідні варіанти розміщення для вашої поїздки.

На нашому сайті ви знайдете готелі від 1 до 5 зірок, на додаток до безлічі різних апартаментів, хостелів і вілл, які підійдуть для будь-якої подорожі.

У нас представлені найбільш популярні напрямки по всьому світу. Наша база містить велику кількість фотографій, реальних відгуків гостей, а також докладні описи готелів та інших типів розміщень більш ніж 20-ма мовами.

Звертаючись в нашу команду підтримки, ви завжди отримаєте відповіді на питання, що вас цікавлять.

Пізнавайте світ разом з BOOKED.NET!

Подорожуйте з нами

Компанія заснована в 2007 р.

Офіси знаходяться в 10 країнах

Більше 17 000 напрямків по всьому світу

Більше 100 000 заброньованих ночей на рік

20 мовних версій

Hotelmix.com.ua не стягує додаткових платежів

Західноєвропейське відділення:

Строволоу 77, Строволос Центр, Офіс 204
Строволос PC 2018 Нікосія, Кіпр
Тел.: +357 22 000 571
Email: office@ciliara.com
Веб-сайт: www.ciliara.com
Директор: Hamervate LTD
Правління: Богдан Паньків, Олександр Протовень
Реєстраційний номер: 157423 | Ідентифікаційний номер платника ПДВ: CY 10157423i

Східноєвропейське відділення:

Maklai LTD 
вул. Гагаріна 5 
Хмельницький 28000, Україна
Тел.: +380 44 528 06 79 
Факс: +7 499 503 40 41 
Email: support@booked.net 
Веб-сайт: www.maklai.com.ua 
Директор: Олександр Протовень 
Реєстраційний номер: 35305263

Правила та умови

Опис послуг
Веб-сайт Hotelmix.com.ua надає онлайн-базу, за допомогою якої готелі (включаючи всі типи тимчасового розміщення) можуть виставляти номери для бронювання, а відвідувачі веб-сайту - бронювати номери.
При здійсненні бронювання через сайт Hotelmix.com.ua Ви вступаєте в прямі (мають юридичну силу) договірні відносини з готелем, в якому Ви бронюєте номер. З моменту здійснення Вами бронювання ми діємо виключно як посередник між Вами і готелем, передаючи деталі Вашого замовлення в потрібний готель і відправляючи Вам електронне підтвердження бронювання від імені готелю.

Конфіденційність
Hotelmix.com.ua дотримується високих етичних стандартів і поважає Вашу конфіденційність. За винятком випадків, необхідних і передбачених відповідним законом, і випадків повідомлення Вашого імені, адреси електронної пошти та даних Вашої кредитної картки для оформлення бронювання в обраному Вами готелі, ми не будемо надавати Ваші персональні відомості третім сторонам без Вашої згоди. Однак ми залишаємо за собою право розкрити Ваші персональні відомості нашим аффіліатам (що входять в групу компаній) (всередині і за межами Європейського союзу), включаючи наших співробітників і співробітників наших аффіліатів (що входять в групу компаній), а також довірених агентів і представників, які мають доступ до цієї інформації з нашого дозволу, яким потрібно знати або мати доступ до цієї інформації для надання Вам наших послуг (включаючи послуги з підтримки клієнтів і внутрішню (аудиторську / нормативно-правову) перевірку).
Будь ласка, уважно прочитайте Положення про конфіденційність на нашому сайті.

Обов'язки власника картки
Hotelmix.com.ua зберігає за собою всі повноваження змінювати або скасовувати будь-які складові сайту в будь-який час. Ці Умови є всім обсягом домовленостей між Вами і Hotelmix.com.ua щодо сайту. Відмова від будь-яких умов цих Правил та умов не вважається в подальшому або поточному часі відмовою від таких умов або будь-яких інших умов, і відмова однієї зі сторін виконувати будь-які права або положення відповідно до цих Правил та умов не означає відмову від такого права або положення. Англійський переклад цих Правил і умов має перевагу над будь-якими іншими перекладами.

Гарантія кращої ціни
Ми раді надати вам найнижчу ціну за проживання в обраному готелі. Якщо після оформлення бронювання ви знайшли номер в даному готелі з такими ж умовами за нижчою ціною, ми компенсуємо вам різницю. Для цього зв'яжіться з нами протягом 24 годин з моменту оформлення бронювання, надавши відомості з веб-сайту.

Обмеження відповідальності
При наданні наших послуг пропонована інформація заснована на відомостях, наданих нам готелями. Готелі несуть повну відповідальність за оновлення інформації про ціни, наявность номерів та інших даних, що відображаються на нашому веб-сайті.

Незважаючи на те що ми робимо все можливе, щоб забезпечити якість послуг, що надаються, ми не можемо гарантувати точність, повноту або актуальність всієї інформації, а також не несемо відповідальність за: будь-які помилки (включаючи явні і друкарські), будь-які затримки (що виникли через (тимчасові та / або часткові) поломки, ремонту, вдосконалення або підтримки нашого веб-сайту або будь-чого іншого), неактуальну, недостовірну або помилкову інформацію або її відсутність.

Кожен готель завжди несе відповідальність за точність, повноту і правильність (описової) інформації (включаючи ціни та наявність номерів), що відображається на нашому веб-сайті.

Наш веб-сайт не є і не повинен розглядатися як рекомендація або свідчення на користь (якості, рівня послуг або рейтингу) будь-якого пропонованого готелю.

Конфіденційність

Ми високо цінуємо довіру, надану Вами при виборі системи для бронювання готелів в режимі онлайн. Тому ми будемо належним чином захищати та зберігати конфіденційність Ваших особистих даних (включаючи дані кредитної картки).

Збір інформації Під час оформлення бронювання номера в готелі (або будь-якому іншому типі розміщення) Вам знадобиться заповнити в режимі онлайн спеціальну форму із зазначенням імені, адреси (домашньої або робочої), персональної адреси електронної пошти або електронної адреси компанії, номера телефону (мобільного, домашнього або робочого ), інформацію про кредитну картку (а саме, тип і номер кредитної картки, CVC-код, термін закінчення дії, ім'я власника карти) і, за можливостю, коментарів щодо бронювання, а також типу номера (для курців або некурців). Ця інформація необхідна для обробки замовлення та завершення процедури бронювання (включаючи підтвердження бронювання, яке буде відправлено на Вашу електронну адресу).

Hotelmix.com.ua дотримується високих етичних стандартів і поважає Вашу конфіденційність. За винятком випадків, необхідних і передбачених відповідним законом, і повідомлення Вашого імені, адреси електронної пошти та даних Вашої кредитної картки для оформлення бронювання в обраному Вами готелі, ми не надаємо Ваші персональні відомості третім сторонам без Вашої згоди.

Захист інформації про кредитну картку
Для гарантії Вашого бронювання готель вимагає надати інформацію про кредитну картку, тому всі відомості про неї будутьнадіслані безпосередньо в заброньований Вами готель. Ми також можемо перевірити (авторизувати) Вашу кредитну карту. З метою захисту наданої нам персональної інформації компанія застосовує відповідні інформаційні системи і процедури. Наприклад, інформація про Вашу кредитну картку надсилається через безпечний сервер, за допомогою якого шифруються всі особисті відомості та інформація про кредитну картку. Для захисту та кодування даних при їх пересилці ми використовуємо стандартну промислову технологію "Протокол Захищених Сокетів (SSL)". Наш SSL сертифікат виданий компанією Thawte(www.thawte.com).


Ми також використовуємо апаратно-програмні засоби міжмережевого захисту, які захищають наш сервер і мережу від несанкціонованого доступу. Також використовуються системи виявлення мережевих атак, які дозволяють відстежити (спроби) несанкціонованого доступу або неправомірного використання наших сайтів. Дані Вашої кредитної картки будуть зберігатися в базі даних компанії не більше 10 діб з моменту оформлення бронювання. Після закінчення цього періоду дані будуть видалені. Ми гарантуємо захист Ваших даних на 100%.

Контроль персональної інформації
Ви завжди можете скористатися правом перевірити свою персональну інформацію, що зберігається в нашій базі даних. Запросити її можна, надіславши електронного повідомлення на адресу customer.service@Hotelmix.com.ua. Будь ласка, в темі повідомлення вкажіть: "Запит на отримання персональної інформації".
Якщо персональні відомості невірні, ми внесемо в них зміни на Вашу вимогу. Відправивши повідомлення на вищевказану електронну адресу, Ви також можете звернутися в компанію Hotelmix.com.ua з проханням видалити Вашу персональну інформацію зі своєї бази даних.

В яких випадках компанія Hotelmix.com.ua може відправити Вам електронне повідомлення?
Після оформлення бронювання номера Вам буде надіслано повідомлення електронної пошти з підтвердженням, що містить всі деталі замовлення. Це підтвердження (ваучер) Ви зможете пред'явити в готелі як доказ оформлення бронювання. Крім того, після проживання в готелі Вам буде відправлена форма, в якій Ви зможете залишити свій відгук про проживання. Заповнена форма відгуку гостя може бути опублікована на сторінці відповідного готелю на нашому сайті з єдиною метою проінформувати (майбутніх) клієнтів про вашу думку щодо (рівня) послуг і якості готелю. Залежно від вибору Ви можете періодично отримувати від нас розсилку новин та іншу інформацію. У разі якщо у Вас виникли пропозиції або зауваження з приводу даного Положення про конфіденційність, будь ласка, надішліть нам електронне повідомлення.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час при необхідності змінити спосіб збору, передачі та обробки особистих даних та іншої подібної інформації. Таким чином, в Положення про конфіденційність можуть періодично вноситись поправки з урахуванням останніх змін.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

About

The World Hotel Awards by Hotelmix.com.ua were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.