Служба підтримки клієнтів

Потрібна допомога? Перегляньте наші Поширені запитання

Я не є власником кредитної картки? Чи можу я забронювати номер?

Хоча діюча кредитна карта є обов'язковою умовою для бронювання в готелі, Ви можете оформити замовлення по карті іншої людини, якщо у Вас є дозвіл власника..

У цьому випадку Ви повинні ввести дані картки власника і підтвердити, що у Вас є дозвіл на бронювання з використанням його / її карти поряд з інформацією про Ваше бронювання.

Коли сплачується проживання в готелі?

Готель стягує плату відповідно до умов, викладених в розділі "Вільні номери", після введення дати Вашого бронювання, а також у Вашому електронному листі з підтвердженням бронювання. Деякі готелі залишають за собою право заблокувати кошти на Вашій кредитній картці до прибуття, тоді як більшість стягують плату при виїзді.

Як упевнитися в тому, що моє бронювання підтверджено?

Після того як Ви забронювали номер, Ви перейдете на сторінку підтвердження. На цій сторінці відображається номер бронювання та ПІН-код. Це означає, що Ваше замовлення підтверджено готелем і може бути перевірене ще раз на сторінці Booked.net "Мої замовлення".

Ми також відправляємо Вам код підтвердження, ПІН-код та інформацію про замовлення на адресу електронної пошти.

Я забронював (-а) номер в готелі, але не отримав (-ла) підтвердження на адресу електронної пошти. Що мені слід зробити?

Будь ласка, перевірте, чи правильно Ви вказали адресу своєї електронної пошти.

Потім перевірте папки "Вхідні повідомлення" і "Спам" на наявність листа з підтвердженням в разі, якщо Ваш поштовий агент зазначив лист, як спам.

Ви також можете зайти на сторінку "Мої замовлення", ввівши номер Вашого бронювання та ПІН-код, які були дані Вам при завершенні бронювання, і перевірити підтвердження броні там.

Як я можу бути впевнений (а), що сторінка "Мої замовлення" захищена?

iBooked.ru піклується про Вашу безпеку. Ми використовуємо новітні технології безпеки, а саме:

  • Наш сервер використовує "Протокол Захищених Сокетів" (SSL), який є стандартною технологією для бізнесу в інтернеті;
  • SSL сертифікат виданий Thawte.
Всі Ваші особисті дані і дані кредитної картки зберігаються в зашифрованому вигляді і передаються безпосередньо готелю через наші захищені сервери.

У більшості випадків Ви можете оплатити проживання в готелі іншою кредитною карткою або готівкою, але, щоб упевнитися, будь ласка, зв'яжіться безпосередньо з готелем.

Загальні правила скасування бронювання вказані на сторінці готелю на iBooked.ru. Ви можете дізнатися правила скасування бронювання конкретного готелю після того, як введете дату і натиснете на "Безкоштовне скасування бронювання" в колонці "Умови".

Показати інші питання