About

The World Hotel Awards by Hotelmix.com.ua were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

Політика конфіденційності

Вступ
Ми, команда Hotelmix.com.ua, поділяємо думку, що конфіденційність має важливе значення для вас, як для користувачів, і ми розуміємо, що здійснюючи бронювання онлайн, ви проявляєте величезну довіру, зі свого боку.
Скориставшись послугами Hotelmix.com.ua ви надали нам довіру, і ми це цінуємо. Також ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти ваші особисті дані від збору, використання і поширення третіми особами.
Ми поважаємо ваше право на конфіденційність і будемо використовувати ваші особисті дані виключно відповідно до чинних законів про захист персональних даних.

Справжня Політика конфіденційності пояснює які саме дані про вас збираються, яким чином ми їх збираємо і використовуємо, кому можемо їх надати і як ви можете на це вплинути. Ми переконливо просимо вас уважно ознайомитися з цією політикою збереження конфіденційності, а також нашими Правилами та умовами. Перебуваючи і користуючись сервісом Hotelmix.com.ua, ви підтверджуєте, що прочитали і зрозуміли справжню Політику конфіденційності, а також приймаєте та погоджуєтесь з встановленим порядком (включаючи будь-яке використання і непоширення ваших особистих даних) конфіденційності, які описані в цій Політиці конфіденційності. Якщо ви не згодні з нашою політикою і встановленим порядком, ми просимо вас утриматися від користування нашими послугами або відвідування даного Сайту.

Ми можемо час від часу оновлювати справжнє положення згідно з внесеними правками в законі, нашій політиці збору даних і встановленим порядком використання. Зміни будуть опубліковані в цій Політиці конфіденційності. Рекомендуємо вам періодично перевіряти дану Політику конфіденційності, щоб бути в курсі нашої актуальної політики та встановленого порядку.

Інформація про кредитні картки
Інформація про вашу кредитну картку надходить до нас через безпечний сервер. Ми використовуємо новітні, найбільш безпечні технології доступні на сьогоднішній день, які здатні зашифрувати як всі ваші персональні дані, так і дані кредитної картки. Коли ви вносите вашу особисту інформацію в процесі бронювання, ваші дані захищені технологією з Протоколом SSL (протокол захисту інформації), з метою забезпечити конфіденційність обміну даними між клієнтами і нашими серверами.
Наш сервіс бронювання відповідає стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт (DSS), що підвищує контроль безпеки даних власника картки і знижує ймовірність шахрайства з використанням банківських карток. Даний стандарт застосовується до організацій, які приймають карти таких брендів, як MasterCard, Visa, American Express і інші.

Яку інформацію ми збираємо?
Ми збираємо ваші персональні дані, які ви нам надаєте користуючись нашим Сайтом. Персональні дані можуть включати ваше ім'я, адресу, найменування і місцезнаходження обраного типу розміщення і / або термін перебування. Також, використовуючи сервіси Hotelmix.com.ua, навіть якщо ви не робите бронювання, ми можемо зібрати іншу інформацію, як наприклад вашу IP-адресу, місце перебування, вашу національність, вибрані параметри пошуку окремих об'єктів, який браузер ви використовували, і інформацію про операційну систему вашого комп'ютера, версію програми, мовні налаштування і сторінки, які ви переглянули. Якщо ви робите бронювання на мобільному пристрої, ми також можемо використовувати дані, які ідентифікують ваш мобільний пристрій, специфічні для пристрою налаштування і характеристики і дані широти / довготи.

Інформація про людей, які з вами подорожують
Коли ви робите бронювання від імені когось іншого, ми попросимо надати інформацію про цю людину. Ви повинні отримати дозвіл у даних осіб перед тим, як надавати нам їх особисті дані, їх дані будуть відкриті тільки якщо ввести номер бронювання та PIN-код на сторінці Мої бронювання.

Як ми використовуємо ваші персональні дані?
Надані вами персональні дані ми використовуємо виключно для таких цілей:

 • Обробити ваші онлайн-бронювання та надати обслуговування найкращої якості;

 • Ідентифікувати вашу особу;

 • Дослідити ринок і поліпшити загалом наш сайт;

 • Повідомити готель про ваше бронювання та отримати підтвердження;

 • Надати вам вибрані послуги;

 • Надіслати вам підтвердження готелю і оновлення;

 • Дозволити службі підтримки клієнтів у разі потреби надати вам допомогу.

З ким Hotelmix.com.ua ділиться вашими персональними даними?

 • Сторонні організації - постачальники послуг: ми використовуємо послуги таких організацій для обробки ваших персональних даних від нашого імені. Сторонні постачальники послуг пов'язані обставинами щодо дотримання конфіденційності і не мають права використовувати ваші персональні дані для інших цілей, ніж відповідно до вказівок Hotelmix.com.ua.

 • Постачальники платіжних послуг і (інші) фінансові організації: якщо ви або власник банківської карти запросили повернення платежу по вашому Бронюванню, то для його здійснення нам буде необхідно передати деякі деталі вашого бронювання постачальнику платіжних послуг і відповідної фінансової організації. Це може включати копію підтвердження вашого бронювання або IP-адресу, з якої ви здійснили бронювання. Ми можемо передати інформацію відповідним фінансовим організаціям, якщо вважатимемо це абсолютно необхідним для виявлення та запобігання шахрайству.

 • Компетентні органи: Ми передаємо персональні дані в правоохоронні органи в тому обсязі, як потрібно за законом або є строго необхідним для запобігання, виявлення або припинення злочинних дій і шахрайства, або якщо ми іншим чином юридично зобов'язані передати їх. Нам може знадобитися передати персональні дані компетентним органам для захисту наших прав або власності, а також прав і власності наших бізнес-партнерів.

Щоб завершити своє бронювання, відповідні дані бронювання ми надаємо Оференту готельних послуг обраного готелю. Залежно від Бронювання і Оференту готельних послуг, до таких даних належать ваше ім'я, контактні дані та інформація про оплату, імена людей, з якими ви подорожуєте, і будь-які побажання або додаткова інформація, яку ви вказали здійснюючи Бронювання. Якщо у вас є питання щодо Типу розміщення, ми можемо зв'язатися з Оферентом готельних послуг і залишити запит, щоб вирішити вашу проблему. За винятком випадків, коли оплата проводиться в момент бронювання через сайт Hotelmix.com.ua, ми відправляємо інформацію про вашу кредитну картку обраному вами Оференту готельних послуг для подальшої обробки бронювання (за умови, якщо ви надали нам цю інформацію у процесі бронювання). У разі виникнення суперечок щодо бронювання, ми можемо передати Оференту готельних послуг інформацію про процес бронювання для вирішення спору. Це може включати копію підтвердження вашого бронювання на підтвердження того, що Бронювання було дійсно скоєно.

Інформація, яку ми збираємо автоматично з вашого комп'ютера
Ми автоматично збираємо деяку інформацію про ваш комп'ютер, коли ви відвідуєте даний Сайт. Наприклад, ми збираємо інформацію про IP-адресу та веб-браузери, такі як Firefox, Safari, або Internet Explorer. Ми також можемо зібрати інформацію про вашу онлайн-активність, наприклад, про переглянуті поїздки і здійсненні бронювання. При зборі даної інформації нашою метою є поліпшення якості та ефективності обслуговування користувачів, запобігання шахрайства.

Як ви можете контролювати персональні дані, які надали Hotelmix.com.ua?
Нещодавно опублікований Загальний регламент щодо захисту даних дає вам право, на запит, отримати доступ до ваших персональних даних, які ми про вас зібрали, і інформацію про те, як ми використовуємо ваші персональні дані. Ви також маєте право вимагати видалення ваших персональних даних звернувшись до Служби підтримки клієнтів.

 • Якщо ви хочете запросити персональні дані, які є в нашому розпорядженні, будь ласка, надішліть нам письмовий запит на електронну адресу, вказану нижче. В темі листа вкажіть «Запит моїх персональних даних» та переконайтеся, що ви вказали ваше повне ім'я, адресу, номер телефону та копію документа, що підтверджує вашу особистість (наприклад, ID-карту або паспорт), щоб ми могли ідентифікувати вашу особистість.

 • Якщо якесь твердження в цьому Положенні неприйнятно для вас, у вас є право вимагати видалення ваших Персональних даних (і / або інших осіб від імені яких ви вчинили бронювання) з наших облікових даних. Щоб залишити запит на видалення ваших Персональних даних, будь ласка, надішліть нам лист на електронну адресу та вкажіть «Видалити мої особисті дані» в темі листа.

Хто несе відповідальність за обробку персональних даних Hotelmix.com.ua і як з нами зв'язатися?
Компанія з обмеженою відповідальністю «Ciliara Trading Limited», зареєстрована згідно із законодавством Кіпру, контролює процес обробки персональних даних, як описано в цій Політиці конфіденційності.

Наші контактні дані
Hotelmix.com.ua - це система онлайн-бронювання готелів, під керуванням європейської компанії з обмеженою відповідальністю «Ciliara Trading Limited», зареєстрованої згідно з законодавством Кіпру. Номер платника ПДВ CY 10157423i.

Якщо у вас є побажання або примітки щодо даної Політики конфіденційності, будь ласка надішліть нам email на: customer.service@Hotelmix.com.ua або зателефонуйте нам за номером +44 (0) 20 3026 5047.

Правила та Умови

Вступ
Ці правила та умови, які можуть час від часу переглядатися, дійсні для всіх наших онлайн-послуг безпосередньо або через посередника (в особі оферента готельних послуг) на будь-якому ПК, ноутбуку, мобільному пристрої. Відвідуючи та використовуючи наш (мобільний) сайт і / або здійснюючи бронювання, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і погодилися з правилами і умовами що вказані нижче.
Здійснюючи бронювання на нашому сервісі ви визнаєте, що прийняли ці правила та умови і вступаєте у правові відносини.

Ці сторінки, їх зміст і інфраструктура, а також сервіс онлайн-бронювання, які надаються нами через сайт, належать, знаходяться під управлінням і надаються Hotelmix.com.ua виключно для вашого особистого і некомерційного (В2С) використання з урахуванням умов і правил, викладених нижче. Наша взаємодія з Оферентами готельних послуг визначається відповідно до окремих правил і умов, що регулюють комерційні відношення (В2В) між нами і кожним Оферентом готельних послуг. Зверніть увагу, що Оференти готельних послуг можуть мати, мають право застосовувати і / або вимагати (прийняття) - додатково до правил розміщених на сайті, свої власні правила та умови використання, доступу і здійснення Бронювання (включаючи положення про обмеження відповідальності або відмову від неї).

Визначення
«Hotelmix.com.ua», «нас», «ми» або «наш / наша / наше / наші» означає Hotelmix.com.ua, система онлайн-бронювання готелів, під керуванням європейської компанії з обмеженою відповідальністю «Ciliara Trading Limited», зареєстрованої відповідно до законодавства Кіпру. Номер платника ПДВ CY 10157423i. Наша система дозволяє користувачам нашого сайту підбирати і здійснювати онлайн-бронювання помешкань. Розміщена нами інформація про готелі заснована на відомостях, наданих нам готелями. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації на сайті, але ми не можемо гарантувати її достовірність, повноту, або актуальність. Згадки «ви» або «ваш / ваша / ваше / ваші» відносяться до вас, наших клієнтів.

“Сайт” означає (мобільний) сайт на якому надається Сервіс Бронювання і яким володіє, контролює, управляє, обслуговує і / або розміщує Hotelmix.com.ua.

“Тип розміщення” означає ряд різних туристичних продуктів і послуг, які можна замовити, придбати, оплатити, орендувати, надати, забронювати, комбінувати або оформити у Оферента готельних послуг.

“Оферент готельних послуг” означає професійний постачальник продуктів і послуг з розміщення, а також будь-яких інших туристських або супутніх продуктів і сервісів, які періодично доступні для Бронювання на Сайті (В2В або В2С).

“Сервіс Бронювання” означає онлайн-придбання, замовлення, оплату (обробку платежу) або бронювання, пропоновані Hotelmix.com.ua щодо продуктів і сервісів, які періодично надають Оференти готельних послуг на сайті.

“Бронювання” означає замовлення, покупку, оплату або резервування будь-якого типу розміщення.

Опис нашого Сервісу
На нашому Сайті ми надаємо онлайн-платформу, за допомогою якої Оференти готельних послуг можуть пропонувати свої товари та послуги для замовлення, покупки, резервування та оренди, а гості Сайту можуть про них дізнаватися, знаходити, порівнювати, а також робити замовлення, резервувати, купувати або оплачувати їх (тобто Сервіс Бронювання). Використовуючи Сервіс Бронювання (зокрема здійснюючи бронювання через Сервіс Бронювання), ви вступаєте в прямі (юридично зобов'язуючі) договірні відносини з Оферентом готельних послуг, у якого ви здійснюєте бронювання.

З моменту вчинення вами Бронювання ми діємо виключно як посередник між вами і Оферентом готельних послуг, передаючи деталі вашого Бронювання відповідному Оференту(ам) готельних послуг і відправляючи вам електронне підтвердження від імені Оферента готельних послуг. Hotelmix.com.ua ні (пере)продає, не орендує, не пропонує будь-які (туристські) продукти, послуги або сервіси.

При наданні послуг з онлайн-бронювання готелів ми використовуємо інформацію, надану нам Оферентом готельних послуг. Незважаючи на те, що ми ретельно стежимо за якістю інформації, яку використовуємо, ми не можемо гарантувати її точність, повноту або правильність, а також не несемо відповідальність за будь-які помилки (включаючи очевидні помилки та друкарські помилки), збої (що виникли через (тимчасову та / або часткову) несправність, ремонт, поліпшення або технічне обслуговування нашого Сайту або з інших причин), неточну, недостовірну або помилкову інформацію або ненадання інформації. Кожен Оферент готельних послуг несе відповідальність за точність, повноту і правильність інформації (включаючи тарифи / збори / ціни, правила, умови та наявність номерів), що відображається на нашому Сайті. Hotelmix.com.ua не є і не повинен розглядатися як рекомендація або свідоцтво якості рівня послуг, зіркового рейтингу або класифікації будь-якого пропонованого Оферентом готельних послуг (або його зручностей, приміщень, продуктів, послуг і сервісів).

Наш Сервіс Бронювання надається тільки для індивідуального і некомерційного використання. Виходячи з цього, ви не маєте права перепродавати, створювати зовнішні посилання, використовувати, копіювати, відстежувати (наприклад, за допомогою програм "spider" і скраппінга), розміщувати, завантажувати або відтворювати будь-яку частину контенту або інформації, програмного забезпечення, бронювань, продуктів, послуг або сервісів, доступних на нашому Сайті, в конкурентних або комерційних цілях.

Гарантія кращої ціни
Ціни, запропоновані Оферентом готельних послуг на нашому сайті, мають високу конкурентоспроможність. Відповідні збори і податки (включаючи туристичний / міський податок) можуть стягуватися Оферентом готельних послуг в разі незаїзду або скасування бронювання.

Всі ціни на сайті Hotelmix.com.ua вказані за номер на ваш період перебування, якщо не вказано інше. Ціни можуть бути змінені Оферентом готельних послуг. Ми відображаємо тільки ціну, отриману від Оферента готельних послуг, за номер на обрані вами дати. Будь ласка, ознайомтеся з деталями бронювання номера, де вказано що включено у вартість, а що ні.

Іноді на нашому Сайті надаються більш низькі тарифи на певний період перебування, однак такі пропоновані Оферентом готельних послуг тарифи можуть мати спеціальні обмеження і умови, наприклад, відсутня можливість скасування і повернення грошей. Будь ласка, ретельно ознайомтеся з відповідними умовами та деталями бронювання і візьміть до уваги наявність таких умов перед вчиненням бронювання.

Ми хочемо, щоб ви заплатили максимально низьку ціну за вибраний продукт і сервіс. У разі якщо після скоєння бронювання на нашому Сайті, ви знайдете в інтернеті обраний вами тип розміщення з ідентичними умовами бронювання та за нижчою ціною, ми повернемо вам різницю в ціні згідно з правилами і умовами послуги "Ми повертаємо різницю в ціні". Наша послуга "Ми повертаємо різницю в ціні" не поширюється на продукти і послуги, які не відносяться до проживання.
Щоб отримати повернення, будь ласка надішліть нам посилання на сайт з більш низькою ціною протягом 24 годин з моменту здійснення бронювання.

Конвертер валют надається тільки в інформативних цілях і не повинен розглядатися як точний і актуальний; дійсні ціни можуть відрізнятися.

Очевидні помилки (включаючи друкарські помилки) не є такими, що юридично зобов'язують.

Усі спеціальні пропозиції та акції позначаються відповідним чином. Якщо відповідної позначки немає, ви не можете вимагати будь-які права в разі очевидної помилки.

Кредитна карта або банківський переказ
Деякі Оференти готельних послуг, якщо це можливо, пропонують опцію оплати Бронювання (повністю або частково, відповідно до правил оплати Оферента готельних послуг) Оферент готельних послуг в процесі здійснення Бронювання через безпечний онлайн-платіж (в залежності від підтримки даної функції вашим банком). Компанія Hotelmix.com.ua не несе відповідальність за будь-яке (санкціоноване, (можливе) несанкціоноване або помилкове) списання коштів Оферентом готельних послуг і не повертає будь-які суми, законно списані Оферентом готельних послуг (включаючи передоплату, штраф за незаїзд і платне скасування бронювання ) по вашій картці.

У деяких випадках бронювання, Hotelmix.com.ua стягує (через платіжну систему стороннього провайдера) оплату за відповідні бронювання (тобто сервіс платіжного посередника) для і від імені Оферента готельних послуг. Оплата здійснюється з вашої дебетової/кредитної картки або банківського рахунку на банківський рахунок Оферента в безпечний спосіб через платіжну систему третьої сторони. Списані нами кошти для або від імені Оферента готельних послуг та перераховані на його рахунок є оплатою (частини) вартості заброньованого вами продукту або послуги і враховуються при остаточному розрахунку. Внесений платіж не підлягає поверненню.

Будь ласка, зверніть увагу, що для певних (неповоротних) тарифів або спеціальних пропозицій Оференти готельних послуг можуть вимагати здійснити оплату кредитною карткою, тому ваша кредитна карта може бути попередньо авторизована, або з неї можуть бути списані кошти (іноді без можливості повернення) при здійсненні Бронювання. Будь ласка, ретельно перевірте деталі (бронювання) обраного вами продукту, послуги або сервісу на наявність вище згаданих умов перед здійсненням Бронювання.

Передоплата, скасування бронювання і незаїзд
Здійснюючи Бронювання у Оферента готельних послуг, ви погоджуєтеся з порядком скасування і з правилами Оферента готельних послуг, що діють в разі незаїзду, а також з усіма додатковими умовами і правилами Оферента готельних послуг, які можуть застосовуватися до вашого Типу розміщення, в тому числі, що стосуються послуг і продуктів, що надаються Оферентом готельних послуг. Ці (доставка / покупка / використання / перевезення) правила та умови можуть бути отримані у відповідного Оферента готельних послуг. Загальні правила скасування бронювання і незаїзду кожного Оферента готельних послуг доступні на нашому Сайті на сторінці Оферента готельних послуг, в процесі бронювання і в електронному підтвердженні бронювання. Будь ласка, зверніть увагу, що деякі тарифи, збори або спеціальні пропозиції не підлягають скасуванню, поверненню або зміні. Уважно ознайомтеся з деталями бронювання і врахуйте ці умови перед вчиненням бронювання. Також, прийміть до відома, що Бронювання, яке потребує завдатку або передоплати (повної або часткової), може бути скасовано (без попереднього інформування та попередження) в разі, якщо відповідна (що залишається до оплати) сума(и) не може бути списана в повному розмірі у відповідну дату або дату платежу згідно з правилами Оферента готельних послуг і бронювання. Правила скасування та передоплати можуть бути змінені відповідно до сегменту, продукту або сервісу кожного Типу розміщення.

Якщо ви хочете переглянути, змінити або скасувати Бронювання, будь ласка, ще раз ознайомтесь з електронним листом про підтвердження бронювання та дотримуйтесь викладених в ньому інструкцій. Будь ласка, майте на увазі, що з вас може стягуватися плата в разі скасування бронювання відповідно до правил скасування Оферента готельних послуг, а також в разі (перед-) оплати і незаїзду, і ви не будете в праві претендувати на повернення будь-якої (перед-)оплаченої суми. Ми рекомендуємо вам уважно ознайомитися з правилами скасування, (перед-)оплати і незаїзду перед вчиненням бронювання і своєчасно здійснювати майбутні платежі згідно з вимогами відповідного бронювання.

Якщо в день реєстрації заїзду ви спізнюєтеся, приїжджаєте пізно або тільки на наступний день, своєчасно обговоріть це з Оферентом готельних послуг і таким чином, вони будуть знати, коли вас чекати, це допоможе уникнути скасування вашого Типу розміщення (Бронювання) і штрафу за незаїзд. При необхідності наша служба підтримки допоможе зв'язатися з Оферентом готельних послуг. Hotelmix.com.ua не несе відповідальності за наслідки вашого пізнього заїзду, а також скасування бронювання або штраф за незаїзд, який стягується Оферентом готельних послуг.

Кореспонденція і комунікація
Завершуючи ваше Бронювання, ви погоджуєтесь на отримання:

 • електронного листа з підтвердженням бронювання;

 • електронного листа з нагадуванням про незавершене бронювання, якщо ви не завершили процес бронювання;

 • електронного листа, який ми можемо відправити вам відразу після вашого перебування в готелі, з пропозицією заповнити нашу форму відгуку про цей готель.

Компанія Hotelmix.com.ua не несе будь-якої відповідальності за обмін повідомленнями зі сторони або з Оферентом готельних послуг, який проводиться на або з допомогою його сайту. Hotelmix.com.ua не може гарантувати, що запит або повідомлення будуть отримані/прочитані, виконані або прийняті Оферентом готельних послуг.

Для завершення і гарантії Бронювання вам необхідно вказати правильну електронну адресу. Ми не несемо відповідальності за (і не зобов'язані перевіряти) будь-яку невірну або написану з помилкою електронну адресу або некоректно вказаний номер (мобільного) телефону або номер кредитної картки.

Будь-які претензії або скарги щодо Hotelmix.com.ua або Сервісу Бронювання повинні бути вчасно подані, але не пізніше 30 днів з моменту закінчення бронювання (наприклад, дати реєстрації від'їзду). Будь-які претензії або скарги, надіслані після закінчення 30-денного періоду, можуть бути відхилені, і сторона, що ставить претензію, позбавляється права на будь-яку компенсацію (за збиток або витрати).

У зв'язку з тим, що ціни і інформація про наявність і категорії номерів постійно оновлюються і коригуються, ми настійно рекомендуємо під час бронювання робити скріншот як доказ (при необхідності).

Обмеження відповідальності
Hotelmix.com.ua – це туристична онлайн платформа. Ми співпрацюємо з більш ніж 100 постачальниками готелів, проте Hotelmix.com.ua не є офіційним веб-сайтом жодного готелю, апартаментів, хостелу або будь-якого іншого типу розміщення. Ми не несемо відповідальності за зручності, що їх пропонує будь-який готель, апартаменти, хостел тощо, які можуть бути тимчасово недоступні, скасовані або змінені власниками помешкань. Hotelmix.com.ua не контролює та не впливає на ремонт або будь-які інші види технічного обслуговування, що проводяться власниками помешкань.

При наданні послуг з онлайн-бронювання готелів ми використовуємо інформацію, надану нам Оферентом готельних послуг. Hotelmix.com.ua гарантує точність інформації, яка представлена на сайті, та залишає за собою право змінювати надану інформацію в будь-який час без попереднього повідомлення. Незважаючи на те, що ми ретельно стежимо за якістю використовуваної інформації, ми не можемо гарантувати її точність, повноту або правильність, а також не несемо відповідальність за будь-які помилки (включаючи очевидні помилки і друкарські помилки), збої (що виникли через (тимчасову та/або часткову) поломку, ремонт, поліпшення або технічне обслуговування нашого Сайту або з інших причин), неточну, недостовірну або помилкову інформацію або ненадання інформації. Кожен Оферент готельних послуг несе відповідальність за точність, повноту і правильність інформації (включаючи тарифи/збори/ціни, правила, умови та наявність номерів), що відображається на нашому Сайті. Hotelmix.com.ua не є і не повинен розглядатися як рекомендація або гарантія якості рівня послуг, зіркового рейтингу або класифікації будь-якого пропонованого Оферента готельних послуг (або його зручностей, приміщень, продуктів, послуг і сервісів). Hotelmix.com.ua не несе відповідальності в разі, якщо інформація на сайті не відповідає очікуванням користувача.

Уся інформація, програмне забезпечення, продукти і сервіси, доступні на цьому сайті, можуть мати неточності або помилки, включно з помилками у встановлених цінах. Зокрема, Hotelmix.com.ua не може гарантувати точність і не несе відповідальність за будь-які помилки або невідповідність в наданні інформації та описах типів розміщення на цьому сайті (включно з цінами, фотографіїями, списком зручностей в готелі, загальною інформацією про продукт, і т.д.).

Ми не несемо відповідальність за будь-які розміщені матеріали (фотографії / відгуки / коментарі) або ваші публікації. Ми не зобов'язані публікувати ваші коментарі; ми залишаємо за собою право вирішувати, які коментарі будуть опубліковані на сайті. Завантажуючи фотографії / зображення в нашу систему (наприклад, в доповненні до відгуку), ви підтверджуєте, що ви є власником авторських прав на фотографії / зображення і що Hotelmix.com.ua може використовувати завантажені фотографії / зображення на своєму сайті. Завантажуючи ці фотографії / зображення, особа, яка завантажує фотографію (ї), бере на себе повну юридичну і моральну відповідальність за всі претензії юридичного характеру з боку третіх осіб (включно з, але не обмежуючись, власником типу розміщення) у зв'язку з публікаціями і використанням Hotelmix.com.ua цих фотографій / зображень. Компанія Hotelmix.com.ua не несе відповідальність і зобов'язання щодо розміщених фотографій / зображень. При цьому ми не несемо відповідальність за використання ваших фотографій і залишених до них коментарів третіми особами. Hotelmix.com.ua не відповідає за достовірність і дійсність всіх зображень та опублікованих відгуків на сайті. Особа, яка завантажила фотографію, гарантує, що фотографії / зображення не містять віруси, троянські програми або файли, заражені вірусами, а також не містять ніяких порнографічних, незаконних, образливих, неприйнятних або недоречних матеріалів і не порушують права третіх осіб (право інтелектуальної власності, авторські права або право на недоторканність приватного життя). Будь-які фотографії / зображення, які не відповідають вищевказаним критеріям, не будуть опубліковані та / або можуть бути видалені компанією Hotelmix.com.ua в будь-який час і без попереднього повідомлення.

Hotelmix.com.ua не несе відповідальності за перерахування, стягнення, утримування або сплату відповідних податків, що входять у вартість (подорожі) відповідним податковим органам. Hotelmix.com.ua не продає інформацію про продукти чи послуги, доступні на Платформі. Наші постачальники готелів включають усі податки у встановлену суму, а Hotelmix.com.ua сплачує їх безпосередньо постачальникам. Hotelmix.com.ua не є продавцем, пов'язаним із постачальниками, з якими ми бронюємо або домовляємось про ваші подорожі.

Групові бронювання. Hotelmix.com.ua не надає сервіс групового бронювання. Ви не можете забронювати онлайн більше 4 номерів в одному готелі / на аналогічний період. Якщо ви бронюєте в загальному більше 4 номерів окремими замовленнями, Оферент готельних послуг може або скасувати діючі замовлення або підвищити їх ціну. Hotelmix.com.ua не несе відповідальність за будь-які скасування бронювання або зміни ціни, здійснені Оферентом готельних послуг.

У (малоймовірному) випадку якщо в готелі, з якої-небудь причини, не буде необхідної кількості і категорії номерів доступних на момент Бронювання, або в разі форс-мажорних обставин, готель зберігає за собою право розмістити вас в альтернативному готелі аналогічної категорії і з таким же типом обслуговування. У таких випадках Hotelmix.com.ua не несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання гарантованого або передплаченого бронювання. Ви також підтверджуєте, що ні Hotelmix.com.ua ні Оферент готельних послуг не несе відповідальність за втрату або пошкодження допущених або завданих вам внаслідок розміщення в іншому готелі. Всі витрати на трансфер і внесення змін оплачує обраний вами готель.

Про нас

Привіт! Ласкаво просимо на Hotelmix.com.ua!

Ми команда любителів подорожей, які хочуть допомогти іншим пізнати найрізноманітніші куточки світу. Для цього ми створили зручну платформу з безліччю пропозицій, яка надихає людей відкривати для себе світ.

На сьогоднішній день Hotelmix.com.ua продовжує бути надійним помічником мандрівників у пошуках ідеального житла.

Чому для подорожей по всьому світу обирають Hotelmix.com.ua?

Ми пропонуємо понад 400 000 відмінних готелів, розкішних вілл та затишних апартаментів, для того, щоб ваша відпустка чи ділова поїздка завжди були комфортними в будь-якій частині світу;

Ми співпрацюємо більш ніж з 50-ма постачальниками, щоб гарантувати різноманітний вибір зручних номерів;

Безкоштовне скасування бронювання та можливість оплати в готелі – найбільш зручні варіанти для здійснення всіх ваших планів;

Понад 120 000 клієнтів по всьому світу залишилися задоволеними, подорожуючи з нами;

Наш сайт доступний більш ніж 20-ма мовами і таким чином забезпечує користувачам повне розуміння інформації;

Ми щодня публікуємо найсвіжіші відгуки мандрівників, що гарантують чесні та точні описи готелів;

Наша команда підтримки завжди готова допомогти, її рекомендують 98% задоволених користувачів.

Ми віримо, що ви знайдете помешкання на свій смак, і отримаєте незабутній досвід подорожей з нами. У вас завжди є вибір з Hotelmix.com.ua!

Західноєвропейське відділення:

Строволоу 77, Строволос Центр, Офіс 204
Строволос PC 2018 Нікосія, Кіпр
Тел.: +357 22 000 571
Email: office@ciliara.com
Веб-сайт: www.ciliara.com
Директор: Hamervate LTD
Правління: Богдан Паньків, Олександр Протовень
Реєстраційний номер: 157423 | Ідентифікаційний номер платника ПДВ: CY 10157423i

Східноєвропейське відділення:

Maklai LTD 
вул. Гагаріна 5 
Хмельницький 28000, Україна
Тел.: +380 44 594 75 95 
Email: support@booked.net 
Веб-сайт: www.maklai.com.ua 
Директор: Олександр Протовень 
Реєстраційний номер: 35305263

Азіатське відділення:

Booked.NET Asia Pte Ltd.
23 New Industrial Road, #04-08, Solstice Business Center,
Сінгапур 586209
Email: office@booked.asia
Веб-сайт: booked.asia
Реєстраційний номер: 201718602G